Hotel Berchtold

***
Bahnhofstrasse 90, Burgdorf, 3400, Switzerland
Online rezervace. Ceny od CHF125.
Máme k dispozici živé operátory, prosím zavolejte
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od CHF125

nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zobrazit ceny
Pokoj
Pokoj
Wi-Fi zdarma
Domácí mazlíčci povoleni
Parkování k dispozici
Poslat tuto stránku

Hotel Berchtold je 3 hvězdičkový hotel výhodně situován v Burgdorf. Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.

Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.

Hotel má bezbariérové přístupy v celém areálu.

Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem.

Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.

Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek. Celý objekt je zcela nekuřácký. Psi a kočky jsou na pokojích vítáni (mohou platit omezení jejich velikosti)

Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu.

Zobrazit více »

Otázky a Odpovědi

Hotel Berchtold Pokoje

Economy Double or Twin Room
2 Dvě oddělené postele 20 m2
Minibar, Trezor, Telefon, Fén, Stůl

2 Twin Beds

215 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - Flat-screen TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Blackout drapes/curtains and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub, a hair dryer, and towels

Practical - Free international calls, safe, and desk; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Superior Double or Twin Room
2 Dvě oddělené postele 25 m2
Kávovar/čajovar, Minibar, Trezor, Telefon, Fén

2 Twin Beds

269-sq-foot room with a balcony

Internet - Free WiFi

Entertainment - Flat-screen TV

Food & Drink - Espresso maker, minibar (fees may apply), electric kettle, and free bottled water

Sleep - Blackout drapes/curtains and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathtub, a hair dryer, and towels

Practical - Free international calls, safe, and desk; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Economy Single Room
1 Dvoulůžková postel 15 m2
Minibar, Sprcha, Trezor, Telefon, Fén

1 Double Bed

161 sq feet

Internet - Free WiFi

Entertainment - Flat-screen TV

Food & Drink - Minibar (fees may apply)

Sleep - Blackout drapes/curtains and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, a hair dryer, and towels

Practical - Free international calls, safe, and desk; rollaway beds (surcharge) and cribs (free) available on request

  >>
Dvoulůžkový pokoj
2 Twin bed 25 sqm
Minibar, Trezor, Televize, Telefon, Fén
Pokoj Deluxe s manželskou postelí
2 Twin bed 30 sqm
Kávovar/čajovar, Minibar, Trezor, Televize, Telefon
Standardní jednolůžkový pokoj
1 Queen bed 18 sqm
Minibar, Sprcha, Trezor, Televize, Telefon
Pokoj Superior Single
1 Queen bed 23 sqm
Kávovar/čajovar, Minibar, Sprcha, Trezor, Televize

Hotel Berchtold Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma
Domácí zvířata vítána
Parkování k dispozici
Bezplatné Wi-Fi
Kávovar
Kávovar/čajovar
Elektrický konvice
Pokoj pro nekuřáky
Restaurace
Terasa
Domácí zvířata povolena
Výtah
Úschovna zavazadel
Trezořový box
Faxování/kolorování
Turistická kancelář
Zařízení pro handicapované hosty
Žehlicí služba
Svačiny
Bezdýmový provoz
Sdílený lounge/TV prostor
Bezbariérový přístup
Pokoj bez alergenů
Dětská jídla
Venkovní nábytek
Kavárna na místě
Misky pro domácí zvířata
Koš na domácí zvířata
Bezkontaktní platba k dispozici
Hasicí přístroje
Lékarnička k dispozici
Faktura poskytnuta
Detektory kouře
Jídlo může být doručeno do ubytování hosta.
24hodinová bezpečnost
Bezpečnostní alarm
Přístup pomocí klíčové karty
Živé sportovní události (vysílání)

Nakupování na místě
Televize ve společných prostorách
Recepce (omezené hodiny)
Snack bar/deli
Golfování na místě
Internetové připojení
Úklid na vyžádání
Umělecká galerie na místě
Uvolnění vína
Recepční hala
Japonská zahrada
Krytý parking
Bezpečné parkování
Bicyklům přátelské zařízení
Stanice pro nabíjení elektrických bicyklů
Možnosti vegetariánského menu k dispozici
Hromadný dávkovač na toaletní potřeby

 

Hotel Berchtold

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v hotelu Hotel Berchtold?
Hosté se mohou přihlásit od 14:00. Odhlášení je do 11:00.
Které letiště je nejblíže k Hotel Berchtold?
Bern, Switzerland (BRN-Belp) se nachází 11.67 mi od ubytování.
Zajišťuje pokojová služba?
Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu.
Je recepce otevřena 24 hodin denně?
Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem.
Jsou v blízkosti restaurace nebo přímo v areálu hotelu?
Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.
Je hotel Hotel Berchtold bezbariérový?
Hotel má bezbariérové přístupy v celém areálu.
Mají hotelové pokoje trezory?
Pro bezpečnost a klid v duši, je každý pokoj vybaven trezorem.
Je v hotelu Hotel Berchtold zdarma Wi-Fi?
Ve veřejných prostorách poskytujeme bezplatný přístup k internetu.
Jsou k dispozici prádelní služby?
Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek.
Je v areálu povoleno kouření?
Celý objekt je zcela nekuřácký.
Jsou v hotelu Hotel Berchtold povolena domácí zvířata?
Psi a kočky jsou na pokojích vítáni (mohou platit omezení jejich velikosti)
Je v hotelu Hotel Berchtold salonek nebo bar?
Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu.

Hotel Berchtold na mapě

📍 Hotel Berchtold
Klikněte pro interakci s mapou

 

Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...Friendly people and great breakfast!...
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště poblíž Hotel Berchtold

    • Bern, Switzerland (BRN-Belp) - 11.67 mi
    • Basel, Switzerland (BSL-EuroAirport) - 37.50 mi
    • Mulhouse, France (MLH-EuroAirport) - 37.53 mi
    • Montbeliard, France (XMF-Courcelles) - 49.15 mi
    • Zurich, Switzerland (ZRH) - 51.72 mi
    • Sion, Switzerland (SIR) - 59.66 mi

    Muzea

    • Museum fur Volkerkunde - 0.34 mi
    • Helvetisches Goldmuseum - 0.50 mi
    • Schweizer Museum fur Wild und Jagd - 6.34 mi
    • Stiftung Psychiatrie- Museum Bern - 9.36 mi
    • Paul Klee Museum - 10.41 mi

Hotele w pobliżu Hotel Berchtold

The ibis Bern Expo is located in the Kirchenfeld-Schosshalde neighborhood and seamlessly connects to a shopping center. Cultural highlights such as the Paul ...
This hotel is located 984 feet from Bern Expo. Novotel Bern Expo offers a restaurant, bar, fitness room and a 24-hour reception. All rooms are equipped with air ...
The Hotel an der Aare Swiss Quality is located in the former nurses’ home of the "Altes Spital" Solothurn (the old Solothurn hospital). It combines stylish, ...
Hotel & Restaurant Sternen Muri bei Bern is situated in the charming suburb of Muri, just 6 km (3.7 mi) from the heart of Bern. This inviting location offers a ...